Збірна України зупинилася у чвертьфіналі на дебютному для себе Чемпіонаті світу з сокки

У поєдинку 1/4 фіналу українська збірна поступилася команді Німеччини з рахунком 3:8.

Україна — Німеччина 3:8

Голи: Уруцький, 10, Шайдюк, 25, Гребенюк, 40 — Кюле, 5, 37, 40, Медіавілья, 6, Марканич, 22 (аг), Ханке, 30, Зайнше, 38, 40.

Таким чином, збірна України завершила виступи на дебютному для себе Чемпіонаті світу з сокки. На груповому етапі «синьо-жовті» здобули надпереконливу перемогу над Тунісом з рахунком 11:1, зіграли внічию з португальцями — 2:2, розбили Аргентину (11:0) та впевнено обіграли Англію (7:1).

У першому в своїй історії матчі плейоф на планетарній першості українці здолали команду Словенії — 2:0. На жаль, наступний бар’єр наша команда не змогла подолати, програвши німцям.

Зазначимо, що Socca — різновид мініфутболу, де грають команди у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу відрізняється кількістю гравців та розміром поля.

Цьогорічний ЧС-2022 у Будапешті — третій в історії цього виду спорту, і його пропускає чинний чемпіон — команду РФ відсторонили від турніру через повномасштабне вторгнення до України.

«Футбол має виконати свою відповідальну роль»: у Німеччині закликали не допустити країни-агресорки до відбору на Євро-2024

«Жоден із гравців до Росії не поїде»: голкіпер боснійської збірної категорично висловився про товариський матч з РФ