«Боруссія» обіграла ПСЖ у Парижі та вийшла у фінал Ліги чемпіонів

Дортмундці вистояли у Франції та створили сенсацію.

У вівторок, 7 травня, у Парижі місцевий «Парі Сен-Жермен» приймав дортмундську «Боруссію» у матчі-відповіді 1/2 Ліги чемпіонів.

Перша зустріч команд у Німеччині завершилася перемогою господарів із рахунком 1:0. У гостях підопічні Едіна Терзича знову обіграли фаворита з аналогічним рахунком.

У першому таймі парижани домінували та створили серію потенційно небезпечних моментів, проте рахунок на табло не змінювався. Частина ударів йшла до рук воротаря Кобеля, а іншим спробам французів не вистачало точності.

Після перерви ПСЖ продовжив діяти агресивно, а на 48-й хвилині «Боруссію» після удару Заїра-Емері врятувала стійка. Німці відповіли взяттям воріт: подача з кутового від Брандта знайшла голову Гуммельса, який переправив м’яч у сітку воріт.

Господарі продовжили тиснути, а Мендеш ще раз відправив м’яч у стійку. Ближче до кінця свої шанси не реалізував Мбаппе, якому не вдалося переграти воротаря, а в одному з епізодів форвард пробив у поперечину. Також каркас воріт врятував дортмундців після дальнього удару Вітіньї. У підсумку гості вистояли під тиском та пройшли у фінал.

ПСЖ – «Боруссія» Дортмунд – 0:1 (перший матч – 0:1)
Гол: Гуммельс, 50

ПСЖ: Доннарумма, Хакімі, Маркіньйос, Бералдо, Мендеш, Заїр-Емері (Лі Кан Ін, 76), Вітінья, Руїс (Асенсіо, 63), Дембеле, Рамуш (Баркола, 63), Мбаппе

«Борусія» Д: Кобель, Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Матсен, Джан, Брандт (Нмеча, 85), Забітцер, Адеємі (Ройс, 56), Фюлкруг, Санчо (Зюле, 67)

Попередження: Дембеле, Хакімі — Забітцер, Хуммельс

(EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON)

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Для «Борусії» це буде третій в історії клубу фінал Ліги чемпіонів. У вирішальному матчі 1997 року команда перемогла, а у фіналі-2013 програла.

Фінал ЛЧ пройде на лондонському стадіоні «Уемблі» 1 червня. Суперник німців визначиться у парі «Реал» – «Баварія» (перший матч – 2:2).

Раніше повідомлялося про те, що «Жирону» українців Довбика та Циганкова можуть не допустити до Ліги чемпіонів.