Довбик реалізував один з двох пенальті та допоміг «Жироні» з Циганковим виграти матч Ла Ліги

«Жирона» українців Артема Довбика та Віктора Циганкова на виїзді обіграла «Лас-Пальмас» у матчі 33-го туру іспанської Ла Ліги – 0:2.

Господарі могли виходити вперед на 8-й хвилині зустрічі, але Сандро Рамірес не реалізував пенальті.

На 26-й хвилині вже «жиронці» заробили право виконати одинадцятиметровий – Довбик з позначки не зумів переграти голкіпера «Лас-Пальмаса», але Давід Лопес одразу ж добив м’яч у ворота.

У другому таймі підопічні Мічела отримали можливість пробити ще один пенальті. Цього разу Довбик не схибив і на 57-й хвилині збільшив перевагу своєї команди в рахунку.

Для Довбика гол у матчі проти «Лас Пальмаса» став 19-м цього сезону чемпіонату Іспанії. Він очолює бомбардирські перегони Примери, також маючи у своєму активі 5 асистів. Найближчий переслідувач українського форварда – Джуд Беллінгем з мадридського «Реала», який забив 17 м’ячів.