Український клуб пробився до чвертьфіналу жіночого Європейського Кубка з гандболу

КИЇВ. 18 січня. УНН. Чемпіон України з жіночого гандболу «Галичанка» впевнено виграла протистояння із білоруським «Вікторія-Берестіє» та вийшла до 1/4 фіналу Європейського Кубка ЄГФ. Про це інформує ФГУ, передає УНН.
У повторному поєдинку, який також пройшов у Львові — команда Віталія Андронова не залишила суперницям жодних шансів — 29:16. Найбільш результативною у господарок стала лінійна Анастасія Мелекесцева — 7 голів. Надійно зіграли воротарі та захист — у кожному з таймів «Галичанка» пропустила не більше 10 м’ячів.

За сумою двох ігор українки виграли протистояння з рахунком 61:45.

Додамо, для «Галичанка» це четверта поспіль перемога у матчах турніру. Раніше український клуб двічі взяв гору над «Куманово» з Північної Македонії.

Як повідомлялося раніше в УНН, ГК «Галичанка» переміг у першій грі 1/8 фіналу Європейського Кубка.