АПЛ: «Челсі» у більшості не дотиснув «Ноттінгем», «Астон Вілла» та «Манчестер Юнайтед» поділили очки

У матчах 7-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) сезону-2024/25 «Челсі» на своєму полі не зумів здолати «Ноттінгем» (1:1), а «Астон Вілла» та «Манчестер Юнайтед» не змогли визначити сильнішого (0:0).

На 49-й хвилині «Ноттінгем» відкрив рахунок завдяки Крісу Вуду. Невдовзі лондонці відігралися – на 57-й хвилині забив Ноні Мадуеке.

На 78-й хвилині гості залишилися в меншості – другу жовту картку заробив Джеймс Ворд-Праус.

Однак скористатися чисельною перевагою та вирвати перемогу «синім» не вдалося.

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов на заміну на 90-й хвилині замість Джейдона Санчо, але не встиг чимось запам’ятатися.

«Челсі» (14 очок) посідає четверте місце у чемпіонаті Англії, відстаючи від лідера «Ліверпуля» на 4 бали. «Ноттінгем» йде дев’ятим, маючи у своєму активі 10 балів.

У матчах восьмого туру АПЛ, які відбудуться після міжнародної паузи, «Челсі» 20 жовтня на виїзді зустрінеться з «Ліверпулем», а «Ноттінгем» днем пізніше прийме «Крістал Пелас».

Огляд матчу «Челсі» – «Ноттінгем»
Буде додано незабаром.

У паралельній грі «Астон Вілла» та «Манчестер Юнайтед» голів не забивали. Бірмінгемці з 14 очками розташовуються на п’ятому місці в АПЛ, а «червоні дияволи» з 8 пунктами перебувають на 14-й сходинці.

У наступному турі підопічні Унаї Емері 19 жовтня зіграють у гостях проти «Фулгема», а команда Еріка тен Гага того ж дня прийме «Брентфорд» українського півзахисника Єгора Ярмолюка.

Огляд матчу «Астон Вілла» – «Манчестер Юнайтед»

Воротар відбив два пенальті: «Жирона» без Циганкова вирвала перемогу над «Атлетиком» у Примері (відео)

Покер Судакова приніс «Шахтарю» розгромну перемогу над ЛНЗ у чемпіонаті України (відео)

Збірна України розтрощила Францію та здобула «бронзу» чемпіонату світу-2024 з футзалу (відео)