Матч Україна — Англія в 1/4 фіналу Євро-2020 покажуть просто неба в Києві

2 липня, 19:01 | Новини Спорту | Читать на русском

Трансляція матчу (фото — відкриті джерела)

Футбольне протистояння 1/ 4 фіналу Євро-2020 між збірними України та Англії знову транслюватимуть у самому центрі Києва просто неба для всіх вболівальників.

Джерело: ТРЦ Gulliver у Facebook

Згідно з оприлюдненими даними, це не єдиний матч, який показуватимуть біля Палацу Спорту в столиці ввечері у суботу, 3 липня.

“Матч почнеться о 22:00. Але перед цим грандіозним шоу, на вас чекає не менш запеклий матч “Чехія — Данія”. Футбольне свято почнеться о 19:00, тому чекаємо тебе на чесько-данському дербі. 3-го липня о 18:00, починаємо збиратись на Спортивній Площі біля метро Палац Спорту, щоб заряджати на перемогу”, — заявили у пресслужбі ТРЦ.

Попередній матч Швеція — Україна також транслювали аналогічним чином у центрі Києва — саме на зовнішніх поверхнях Gulliver.

Матч Україна — Англія
Команда під тренерством Андрія Шевченка вийде на поле “Стадіо Олімпіко” в італійському Риму о 22:00 за українським часом. Переможець стане однією з чотирьох команд, які гратимуть у півфіналі Євро-2020.

В цілому українська та англійська збірні зустрічалися на поле 7 разів. Чотири матчі відбулися під час стадії відбору на Чемпіонат світу, ще один пройшов у рамках чемпіонату Європи, а ще два були товариськими.

Англійський опонент здолав Україну в чотирьох матчах, а програв лише раз. Два поєдинки завершилися з нейтральним рахунком. Останній двобій Україна — Англія пройшов у відборі на ЧС-2014, коли обидва зіткнення були зіграні внічию — 1:1 та 0:0.

Україна та Англія на Євро-2020

Попереднім матчем для англійської національної команди стало протистояння з іншим фаворитом європейського турніру — Німеччиною. Утім, футболісти з Альбіону впевнено здолали німців з рахунком 2:0.

Українська збірна пробилася до 1/4 фіналу внаслідок перемоги над командою зі Швеції. Матч відбувся у шотландському Глазго напередодні у вівторок, 29 червня. Українська команда забила вирішальний гол на 120-й хвилині (екстра-тайм), що стало новим рекордом на Євро.

Збірна Шевченка показала, як готується до матчу Україна — Англія в 1/4 фіналу Євро.