«Аталанта» з Малиновським не змогла обіграти аутсайдера

«Аталанта» українців Руслана Малиновського і Віктора Коваленка зіграла внічию – 3:3 з одним із аутсайдерів – «Торіно». Причому по ходу матчу господарі вели – 3:0.Бергамаски дуже швидко забили три м’ячі. Відзначилися Ілічич, Госенз та Муріель. 3:0 уже було на 21-у хвилину. Однак «бики» не здалися. За три хвилини з 42 по 45 Белотті й Бремер сквитали два м’ячі. Перший тайм завершився з рахунком – 3:2.У другому таймі на 84-ій хвилині «Аталанта» взагалі пропустила третій м’яч. Його головою забив БонаццоліРуслан Малиновський провів на полі 77 хвилин і результативнми діями не відзначився. Коваленко не потрапив в заявку на гру через гастроентерит. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Інтер» очолив таблицю першості Італії Після цієї нічиєї «Аталанта» набрала 37 залікових балів і піднялася на 6 місце. Наступну гру в чемпіонаті бергамаски зіграють на виїзді 14 лютого проти «Кальярі».