supadupanews

Матч чемпіонату Швеції був перерваний через свавілля фанатів

Стокгольмське дербі між командами Хаммарбю та Юргорден довелося призупинити у середині другого тайму через свавілля фанатів господарів.Як повідомляє пресслужба Хаммарбю матч буде дограний сьогодні о 14:00 за київським часом.Поєдинок був перерваний, оскільки на поле летіли факели та інші предмети із сектору вболівальників Хаммарбю.Варто зазначити, що їхні улюбленці завдяки дубль Наїля Бесари у першому таймі вів з рахунком 2:0.За 4 тури до фінішу сезону обидва клуби мають по 47 очок і ділять 2-3 місце.They might have turned off the lights in the stadium but the Hammarby fans is still singing in the stands. pic.twitter.com/BF8oo657Lp— 🇸🇪 (@SwedeStats) October 20, 2024 The Hammarby players went out on the pitch to applaude the fans. The captain Nahir Besara thanked the fans for their support. pic.twitter.com/NgU2ZnCc9J— 🇸🇪 (@SwedeStats) October 20, 2024 Det här är Djurgården för mig. pic.twitter.com/llBsHBPhke— Erik Carenholm (@Carenholm) October 20, 2024