«Зняв павутину»: Малиновський шедевральним ударом приніс «Аталанті» перемогу в Серії А

«Аталанта» обіграла «Сампдорію» в матчі 24-го туру італійської Серії А. Зустріч, що проходила в Генуї, завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.

У стартовому складі «Аталанти» на гру вийшов півзахисник збірної України Руслан Малиновський. Саме він відкрив рахунок на 40-й хвилині. Руслан, отримавши м’яч від партнера на правому краю атаки, змістився в центр і ударом з лінії карного майданчика «зняв павутину» з дальньої дев’ятки воріт господарів. Як виявилося, цей гол став переможним для команди з Бергамо.

Після перерви «Аталанта» забила ще раз. На 70-й хвилині з пасу Йоакіма Мехле крапку у грі поставив Робін Госенс.

Малиновський був замінений на 83-й хвилині. Інший українець Віктор Коваленко всю гру провів на лаві запасних.

«Аталанта» набрала 46 очок і піднялася на 4-те місце в турнірній таблиці Серії А. Вона зрівнялася з туринським «Ювентусом», який йде 3-м. «Сампдорія» (30 балів) — 10-та.
У наступному турі «Аталанта» 3 березня прийме вдома «Кротоне». «Сампдорія» цього ж дня у гостях зустрінеться із «Дженоа».