«Ворскла» зіграла в бойову нічию з «Інгульцем» в УПЛ

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Хоча номінальним господарем поля був «Інгулець», гра, за домовленістю команд, відбувалася у Полтаві.

«Інгулець» на 22-й хвилині вивів вперед Младен Бартулович, який реалізував пенальті. Невдовзі після перерви, Руслан Степанюк відновив рівновагу.

Команда з Петрового знову вийшла вперед на 62-й хвилині, коли забив Ніколоз Січінава.

На 75-й хвилині рахунок став рівним – Владислав Кулач реалізував ще один одинадцятиметровий.

«Ворскла» зіграла з «Інгульцем» внічию 2:2, набрала 22 очка та піднялася на п’яте місце. «Інгулець» із 12 пунктами – десятий.

Чемпіонат України

15-й тур

21 лютого

«Інгулець» – «Ворскла» 2:2

Голи: Бартулович, 22 (пен.), Січніава, 62 – Степанюк, 49, Кулач, (75, пен.)

Нагадаємо, 20 лютого іранський форвард Шахаб забив перший гол за «Зорю» та приніс луганчанам перемогу над «Маріуполем» в чемпіонаті України.
Також у суботу «Олександрія» перемогла вдома «Минай» із рахунком 3:0.
Крім того, у 15-му турі чемпіонату України «Колос» у гостях переграв «Львів».

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb