supadupanews

Тренер ПФК «Львів» Віталій Шумський став найкращим наставником за підсумками 14 туру УПЛ

В Україні після зимової перерви відновився чемпіонат з футболу. Свої матчі зіграли й два львівські клуби. У першому з них «Львів» на виїзді обіграв «Минай». Дублем у першому таймі відзначився Алваро. У другому таймі господарі поля забили, але львів’яни втримали переможний результат. Таким чином «Львів» переміг одного з головних конкурентів в боротьбі за збереження місця в УПЛ.

}

Саме тренера «Львова» Віталія Шумського визнали найкращим наставником за підсумками 14 туру УПЛ.

Ще одна львівська команда, «Рух», не змогла виграти вдома у полтавської «Ворскли». Забивши гол з пенальті у першому таймі, на початку другого тайму команда пропустила. Матч закінчився внічию 1:1

Відзначимо, що за підсумками цього туру «Львів» піднявся одразу на 10 місце в турнірній таблиці. Натомість «Рух» з «Минаєм» ділять дві останні сходинки.