supadupanews

«Динамо» вперше обіграло «Спартак» після повернення Лобановського

3 лютого 1997 року київське «Динамо» удруге поспіль і вперше з Валерієм Лобановським на чолі виграло Кубок Співдружності в Москві. У фіналі кияни обіграли найпринциповішого суперника радянських часів – московський «Спартак» – 3:2.У групі динамівці легко перемогли «Металург» із Таджикистану – 9:1, литовську «Кареду» – 5:1 і вірменський «Пюнік» – 2:0.У чвертьфіналі підопічні Лобановського здолали молдовський «Зімбру» – 2:0.Півфінал із «Сконто» був напруженим і кияни зуміли перемогти лише в серії пенальті – 0:0 (4:1)У фіналі динамівців чекав «Спартак» Олега Романцева, який тоді ще мріяв про лаври найкращого тренера часів СРСР-СНД.Тихонов картинно впав після контакту з РебровимРахунок відкрили росіяни в першому таймі. Простріл Аленичева замкнув Титов. Кияни мали шанс відігратися, але Валентин Белькевич влучив у штангу.На початку другої половини гри динамівці вже були попереду. Спочатку голкіпер «Спартака» Нігматуллін пропустив між ніг слабенький удар Белькевича, а згодом Шевченко реалізував пенальті за фол на Белькевичу – 2:1.Москвичі кинулися відігруватися. Тихонов картинно впав після контакту з Ребровим і суддя призначив 11-метровий вже у ворота киян – 2:2.Однак український клуб усе ж вирвав перемогу. Лужний навішав із правого флангу, Шевченко пробив головою, Нігматуллін парирував, але Белькевич був першим на добиванні – 3:2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Динамо» востаннє програло «Спартаку» «Динамо» вдруге поспіль виграло Кубок Співдружності. У фіналі 1996 року кияни обіграли владикавказьку «Аланію» – 1:0.