supadupanews

13-та перемога поспіль: «Манчестер Сіті» не залишив шансів черговому супернику в АПЛ

«Манчестер Сіті» обіграв «Бернлі» у виїзному матчі 22-го туру англійської Прем’єр-ліги. Зустріч завершилася перемогою «городян» з рахунком 2:0.

Перший гол гості забили вже на 3-й хвилині. Габріел Жезус головою добив м’яч у ворота господарів після невпевненої гри голкіпера «Бернлі» Ніка Поупа, який відбив удар Бернарду Сілви перед собою.

Автором другого м’яча на 38-й хвилині став Рахім Стерлінг, який замкнув з декількох метрів простріл від Ілкая Гюндогана.

Українець Олександр Зінченко з’явився на полі на 64-й хвилині, замінивши Жоау Канселу. Наш співвітчизник допоміг «городянам» утримати здобуту перевагу.

Команда Хосепа Гвардіоли здобула 13-ту перемогу поспіль у всіх турнірах і 9-ту в АПЛ.

«Манчестер Сіті» набрав 47 очок і знову відірвався від «Манчестер Юнайтед», який йде другим у турнірній таблиці чемпіонату, на три бали. «Бернлі» (22 очки) займає 16-те місце.
У наступному турі «Манчестер Сіті» 7 лютого у гостях зіграє з «Ліверпулем». «Бернлі» днем раніше прийме «Брайтон».