supadupanews

Перший трофей Почеттіно: ПСЖ увосьме поспіль завоював Суперкубок Франції

«Парі Сен-Жермен» став володарем Суперкубка Франції. На нейтральному полі в Лансі парижани виграли битву за трофей у «Марселя»- 2:1.

Героєм зустрічі став нападник парижан Мауро Ікарді. На 39-й хвилині аргентинець відкрив рахунок, а за п’ять хвилин до кінця основного часу матчу заробив пенальті, який реалізував Неймар.

«Провансальцям» на 89-й хвилині вдалося відквитати один м’яч зусиллями Дімітрі Паєта, але на більше вони не спромоглися.

Парижани виграли Суперкубок Франції увосьме поспіль. Трофей став для них першим під керівництвом нового головного тренера Маурісіо Почеттіно, який змінив на посаді керманича парижан Томаса Тухеля.

Примітно, що для Почеттіно це перший трофей у тренерській кар’єрі, яку він розпочав у 2009 році.

Раніше ТСН Проспорт писав, що ПСЖ планує провернути два «космічні» трансфери.