supadupanews

«Ліверпуль» зазнав сенсаційної поразки в АПЛ, довівши до сліз тренера суперників

«Ліверпуль» несподівано програв «Саутгемптону» у виїзному поєдинку 17-го туру АПЛ — 0:1.

Перемогу «святим» приніс точний удар Денні Інгза вже на 2-й хвилині зустрічі. «Червоні» завдали 17 ударів по воротах господарів, однак лише один з них припав у площину.

Як наслідок, команда Юргена Клоппа втратила очки в третьому матчі поспіль — після двох нічиїх «мерсисайдців» спіткала поразка.

Після сенсаційної перемоги своїх підопічних головний тренер «Саутгемптона» Ральф Хазенхюттль не стримував емоцій. Керманич опустився на коліна та розплакався.

Зазначимо, що «Ліверпуль» перервав свою безпрограшну серію в АПЛ, яка тривала від 4 жовтня і налічувала 12 матчів.

«Червоні» (33 очки) можуть втратити лідерство в чемпіонаті. У «Манчестер Юнайтед» ідентична кількість очок, але поєдинок у запасі.
«Саутгемптон» (29 балів) піднявся на шосте місце.
У наступному турі «Ліверпуль» 17 січня зіграє саме з «Манчестер Юнайтед», а «святі» днем ​​раніше битимуться з «Лестером».