«Атлетіко» завдяки голу Суареса повернув лідерство в іспанській Прімері

КИЇВ. 4 січня. УНН. У матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу мадридський «Атлетіко» на виїзді обіграв «Алавес», передає УНН.
Рахунок був відкритий півзахисником «матрацників» Маркосом Льоренте (41-а хвилина). На 63-ій хвилині вилучення у господарів отримав Лагуардія. Наприкінці матчу команди обмінялися голами. Переможний до свого активу записав Луїс Суарес – 2:1 на користь «Атлетіко».

Варто відзначити, що «Атлетіко» набрав 38 очок у 15 матчах — мадридці повернули собі першу сходинку у турнірній таблиці.

Вони випереджають «Реал» на два очки, але «Атлетіко» провів на два матчі менше. «Алавес» (18) займає 13-е місцеув турнірній таблиці.

Додамо, що в іншому протистоянні «Атлетік» із Більбао розібрався із «Ельче» – 1:0.

Як повідомлялося раніше в УНН, «Барселона» здобула перемогу у п’ятисотому поєдинку Мессі у Прімері.